Виробник шарів для боулінгу, компанія Ebonite International, відтепер належить корпорації Brunswick. Відповідна угода була підписана 15 листопада.
Угода набула чинності негайно. Згідно з повідомленням, завод “Ебонайту” в Хопкінсвілі закрито, а виробництво шарів буде перенесено до Мексики, де розташовано завод “Брансвіка”.
“Ми все ще працюємо над планами”, – заявив директор “Брансвіка” з маркетингу Багсі Келлі. – У нас є два-три тижні, щоб зрозуміти значення цього для “Брансвіка”. Що стосується фахівців “Ебонайт”, то всі вони збережуть свої місця”.
“Ебонайт” і пов’язані з ним торгові марки мають надзвичайну історію боулінгу. Ми розраховуємо на продовження традиції виробництва видатних продуктів для боулінгу для лояльних споживачів Ebonite, Hammer, Columbia 300 та Track”, – сказав Кері Крейк Дікстрам, головний виконавчий директор “Брансвіка”.
Компанія оголосила, що продовжить виробництво продукції під брендами “Ебонайт” і виконуватиме всі гарантії щодо існуючих шарів.
“Придбання Ebonite дозволяє нам використовувати всі ресурси наших споживчих товарів і дозволить нам продовжувати інвестувати в розвиток нових технологій шарів для боулінг”, – заявив віце-прездинет з питань споживчих товарів та післяпродажного обслуговування “Брансвіка” Брайан Грем.
Таким чином, на ринку шарів для боулінгу залишаються два найбільші гравці – Storm Products та Brunswick. Решта виробників набагато дрібніші й мають незначну частку на ринку.
Зауважимо, що Ebonite International придбала бренд шарів Hammer у 2002 році, а в 2007 році повідомила про купівлю одного з тогочасних лідерів на ринку – виробника Columbia Industries, а разом із нею також бренди Dynothane і Track.
Наразі також повідомляється, що “Брансвік” має намір зберегти та/або продовжити контракти спорстменів, які виступають у РВА як стафери “Ебонайт”.
Втім, першою реакцією спортсменів стало розчарування: Чемпіонка ВБТ Шеннон ОКіф написала, що це важкий день для всіх причетний до індустрії, “наші молитви з працівниками “Ебонайт”, а Джейсон Бельмонте зазначив, що тепер чимало людей не розуміють, що з ними буде. “Сподіваюся, що всі, кого це зачепило, в порядку. Індустрія боулінгу стає дедалі меншою”, – написав Бельмонте у Твіттері.
Для одного з найвідоміших стаферів “Ебонайт”, Томмі Джонса, новина про купівлю стала несподіванкою. Він зазначив, що звернувся до офісу ЕБІ, але там йому не змогли прояснити ситуацію, “вони мали ще менше інформації, ніж ми”. Джонс також висловив сподівання, що всі компанія збереже всіх гравців і контракти.
За даними газети “Кентуккі Нова Ера”, завод “Ебонайт” працював у Хопкінсвілі впродовж 52 років, роботу втратили близько 170 працівників, але компанія пообіцяла оплачувати їхні пільги та зарплату до середини січня.